Tardigrad'a Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Tardigrad 2018 yılından itibaren her türlü yazılım ve donanımı kapsayacak teknolojik ürün ve hizmet satışı yapmaktayız. Bilgi teknolojileri uzmanlığını, iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, özgün hizmet anlayışı ve müşterilerinin iş ihtiyaçlarına bire bir cevap veren, akıllı yazılım çözümleri geliştiriyoruz. Amacımız; verim artırıcı projeler üreterek, insan gücü, maliyet optimizasyonu ve makine kullanımını azaltıcı yazılımlar geliştirmek.

İsmimiz Tardigrad”; kelime anlamı “Yavaş Adımlılar” olan, su ayısı olarak da bilinen bir canlı türüdür. -270 dereceden +150 dereceye kadar hayatta kalabilir ve hatta yüksek radyasyon ve basınca karşı direnç gösterirler. Bilim insanları tarafından uzaya gönderilmiş ve güneşin zararlı ışınlarına maruz bırakılmış, bu koşullarda dahi hayatta kalabilen tek canlı olmuştur. Bu sebeple bilim dünyası bu dayanıklılığı sağlayan biyolojik özellikleri insan vücudunda var edip, insanoğlunu başta radyasyon olmak üzere bir çok elverişsiz koşula karşı dayanıklı hale getirmek için çalışmaktadır.

Biz de “Tardigrad” ekibi olarak bilişim dünyasının başarılarının sırrını araştırdığı, rakiplerimizin bizi güçlü kılan özelliklerimizi örnek aldığı, sektörde referans alınan bir şirket olmak için var gücümüzle çalıştığımızdan şirketimize seçtiğimiz bu isimle kendimize bu canlının özelliklerini örnek alarak bu yola çıktık.

Misyonumuz

Bilgi teknolojileri uzmanlığını, iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, özgün hizmet anlayışı ve müşterilerinin iş ihtiyaçlarına bire bir cevap veren, akıllı yazılım çözümleri geliştirmektir.

Vizyonumuz

En güçlü kasımız olan analitik yapımızı sürekli geliştirerek, bilgi teknolojileri yazılım çözümleri alanında en iyisi olup, Müşterilerimizin verimliliğini maksimize etmek.

İş Anlayışımız

Tardigrad’ın ilk kuralı, çalışanlarına ve tüm paydaşlarına karşı şeffaf ve dürüst olmaktır. En önemli değerlerinden biri insana ve doğaya karşı olan sorumluluğudur. Müşterileri ile kurduğu ilişkiyi, yaptığı iş kadar önemsemesinin nedeni bundandır. Müşterilerine "değer katmayı" ve onlarla birlikte bir "değer üretmeyi" en önemli görevi olarak görür. Çevreye duyarlı politikası sayesinde daha az kağıt tüketilen sistemler oluşturarak çevre bilincini yaymak hedefleri arasındadır.

Tardigrad ekibi; yazılım teknolojileri alanında Dünya çapında bir marka haline gelmek için "çok çalışmayı" kendine felsefe edinmiştir.