Ürünlerimiz

Uzun Dönem Araç Kiralama Sistemi
otomobIT

Uzun Dönem Kiralama Yönetimi Sistemi; şirket içinde uzun dönem kiralama operasyonunu yönetenler ve operasyonel filo kiralama şirketleri tarafından kullanılan, özellikle maliyet, insan gücü ve makine kullanım yükünü optimize etmeyi amaçlayan ERP yazılımıdır. Devamı..

Günlük Araç Kiralama Sistemi
racIT

Kısa süreli ve günlük kiralama yapan firmaların rezervasyonlarını, kontratlarını ve faturalama süreçlerinin kolay bir şekilde yönetilmesini sağlayan bir yazılımdır. Kişi, rol bazlı yetkilendirme ile hızlı ve etkin çözümler sağlar. Devamı..

Araç Teknik Veritabanı
GoData

Türkiye Sigortalar Birliği’nin araç listesinde bulunan tüm araçların marka, model, yaş, gövde ve yakıt tipi gibi teknik verilerinin bulunduğu veritabanıdır. Model yılı 1959’dan günümüze kadar olan 81.363 aracın 24 farklı kategoride teknik bilgisi bulunmaktadır. Devamı..

Hizmetlerimiz

Uçtan uca verimli kaynak kullanımı için dijital çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Yazılım Çözümleri

İşletmelerinizin ve bulunduğunuz sektörün ihtiyaçlarına odaklanıyor, yükünüzü hafifletip karlılığınızı arttıracak yazılımlar geliştiriyoruz.

Özel Yazılım Çözümleri

Yeni Kurduğunuz iş için bir yazılıma mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Gelin beraberce yaptığımız analiz sonrasında size/şahıs şirketinize en uygun yazılımı beraber geliştirelim.

Teknoloji Danışmanlığı

Hedefleriniz doğrultusunda trendlere uygun dijital çözümler sunuyoruz.